Firma GutaNet

Vám ponúka mikrovlnné pripojenie na internet na území mesta Kolárovo, Dedina Mládeže, Komoča, chatova oblasť Čergov, Čalovec, Kameničná.

V súčastnosti pokrývame signálom 99% územia mesta. Signál zabezbečuje 12 vysokokvalitných vysielačov inštalovaných na strategicky výhodných a dostupných miestach.

Bočná 1, Partizánska, Vodná veža pri ACHP, Puruk Horný rad, Vodná veža Dedina Mladeže, Vodna veža Komoča, Čerpacia stanica Čergov. ul.Malodunajska.

Internet, počítačová sieť a prenos dát rýchlosťou až 14 Mbps cez elektrickú sieť pomocou technológie Corinex Powerline bola úspešne inštalovaná v prvom hoteli na Slovensku našou spoločnosťou.

Novinky

V súvislosti s rozširujúcou sa klientelou sa spoločnost Gútanet rozhodla pristúpiť k zmenám, ktoré prispejú k skvalitneniu a zväčšenia našej siete. Najväčšie zmeny sa budú týkať klientov, pripojených na vysielače GutaOmni3 a PurukFlat, nakoľko ober vysielače budú prepojené na synkronizované pásmo (Bočná).

Ďalej spoločnosť GútaNet zriadila Non-Stop HOT-LINE službu pod číslom: 0905 448 471, ktorú v prípade problémov môžu klienti konatktovať 24 hodin denne.
______________________________________
WEBMAIL »

ZMENA HESLA »
______________________________________
Oznamy

Správné nastavenie DNS IP:
1. 217.145.192.3
2. 217.145.194.1
 HOT-LINE: 0905 448 471

 e-mail: gutanet@gutanet.sk Hlavná stránka    |     Popis    |     Cenník    |     Servis    |     Referencie    |     Kontakt    |     Internetová kaviareň

 Copyright © 2003 GutaNet, Design: g.biz
Hlavná stránka Popis Cenník Servis Referencie Kontakt