slovensky  |   magyar  |   deutsch

Reštaurácia U Moniky si Vás dovoľuje pozvať do svojich priestorov, kde Vám ponúka vynikajúce špeciality "domácej" a svetovej kuchyne. Jedinečnou ponukou kvalitných jedál uspokojíme aj tých najnáročnejších gurmánov. Ponúkame taktiež pestrú paletu denných menu, ku ktorým podávame múčnik a limonádu.

Špeciálna ponuka: čapované tmavé pivo!

Klimatizované štýlové prostredie, príjemná obsluha, výborná káva a široký výber nápojov prispejú k Vašej maximálnej spokojnosti. Kapacita reštaurácie je 45 miest. Pre diskrétnejšie stretnutia a posedenia môžete využiť pohodlný fajčiarsky salónik s kapacitou 18 miest. V letných mesiacoch je Vám k dispozícii terasa s kapacitou 24 miest.

Priestory našej reštaurácie dolaďuje stála galéria diel súčastných maliarov. Vystavéné diela je možné si aj zakúpiť. Momentálne vystavuje: Orest Dubay ml. s manželkou.

Otváracia doba denne od 09.00 do 20.00.

Prijímame platbu stravovacími lístkami.
Pripravujete pre svoj firemný kolektív, alebo kolektív priateľov spoločnú akciu ?

V našich priestoroch máte možnosť usporiadať rôzne spoločenské podujatia a rodinné oslavy. Zabezpečujeme komplexné služby a realizáciu akcií "na kľúč" podľa vašich predstáv. Od biznis stretnutí s vašimi partnermi či zamestnancami až po akcie rodinného alebo spoločenského charakteru.


Mesto Komárno

Mesto Komárno má veľké množstvo kultúrno-historických pamiatok. Pevnostný systém, kde dlhodobým plánom mesta je zaradenie celého pevnostného systému do zoznamu svetového kultúrneho dedičstva Unesco. Alžbetin most, kaplnka sv. Jozefa, malá synagóga, kostol pravoslávnej cirkvi, kostol sv. Rozálie. Turisti by nemali prehliadnuť ani Trojičný stĺp ako aj množstvo ďalších atrakcií ako je Nádvorie Európy kde sa symbolicky stretla celá Európa, rímske lapidárium, expozície v Zichyho paláci a množstvo múzeí. A tých najmenších čaká detský park. V meste sa nachádza termálne kúpalisko, ktorého horúce pramene majú blahodarné účinky na pohybové ústrojenstvo. Popri kúpaní majú hostia možnosť využitia sauny a masáží.Copyright © 2007 Reštaurácia u Moniky, design: gbiz
Hlavná stránka Jedálny lístok Nápojový lístok Denné menu Kontakt